Dla odmiany weekend nad polskim morzem

Weekend w sopocie

Trójmiasto to miejsce, które odwiedzam często – ale przez długi czas nie mogłem się cieszyć nim w pełni, dopóty nie trafiłem na Baltica-apartments.pl. To dzięki tej firmie w końcu mogłem spać spokojnie i cieszyć się każdą chwilą spędzoną w tym mieście. Byłem już w niejednym z apartamentów Baltica, a jeden z nich ujął mnie w sposób szczególny…

Ocean Dream – Sea Towers

To miejsce zlokalizowane w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Gdyni – jednak sam fakt, iż Ocean Dream znajduje się w tak szykownym i nowoczesnym kompleksie to wbrew pozorom nie najważniejsza rzecz, jaką będę pamiętać z pobytu w tym miejscu – komfort, luksus, przyjemność, jakie mnie tam spotkały plasują ten apartament na szczycie mojej listy miejsc, w których chcę przebywać. Oczywiście fakt, iż Ocen Dream znajduje się w odległości jedynie 100m do plaży jest bardzo przyjemny – a to, że budynek w którym się znajduje jest chroniony 24h sprawia, że czułem się tam naprawdę bezpiecznie. Jednak są rzeczy, które ujęły mnie w tym apartamencie jeszcze bardziej – w tym najważniejsze z nich:

• zapierający dech w piersiach widok na plaże i morze
• możliwość korzystania z tarasu widokowego, gdzie widoki są jeszcze piękniejsze (można nawet z łatwością podziwiać półwysep Helski!)
• niesamowite wyposażenie wnętrza, zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym.

Widać tutaj po prostu, że apartament projektował ktoś, kto sam chętnie spędziłby w nim czas. Ta dbałość o każdy szczegół – naprawdę byłem pod wrażeniem w momencie, gdy tam wszedłem – i nie opuszcza mnie ono aż do teraz. Jako, że nie należę do łatwych Klientów, ale wręcz przeciwnie – jestem bardzo wymagający byłem mile zaskoczony, iż w końcu znalazłem na mapie Trójmiasta miejsce, które mnie zadowala w 99% (byłoby 100%, gdyby należał do mnie ;).

Widok na sopockie molo

Na koniec jeszcze zdanie o wyposażeniu – pięknym i gustownym, naprawdę kompleksowym. Można się tam poczuć jak w domu i cieszyć się swobodą i prywatnością. Jest tam wszystko, co potrzebne! Czasami aż sam się zaskakiwałem funkcjonalnością i estetyką tego miejsca.
Ten oraz więcej apartamentów w Sopocie znajdziecie na stronie Baltica Apartamenty Sopot. W swojej ofercie posiadają ponad 100 luksusowych apartamentów. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Wpis powstał we współpracy z partnerem


Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.