Wakacje 2018 w Albanii – znajdź tani nocleg

Jeżeli w wakacje 2018 roku zamierzasz odwiedzić Albanię z pewnością staniesz przed zadaniem znalezienia noclegu w atrakcyjnej cenie oraz atrakcyjnej formy dojazdu. Niezależnie od tego czy wolisz samodzielnie zorganizować sobie wyjazd czy wybrać wczasy all-inclusive organizowane przez biuro podróży na tej stronie znajdziesz najlepsze oferty. Zachęcam Was do regularnego sprawdzania poniższych ofert, często ceny potrafią być nawet o 30% niższe.

Porównanie ofert wakacji w Albanii zacznij od wyboru:

 

 

 

Zorganizowane wczasy

W tym przypadku sprawa jest prosta, nie musimy się o nic martwić, wybieramy ulubiony region (w naszym porównaniu znajdziesz m.in. Durres, Sarandę, Ksamil, Golem, Shengin, Spille czy Wlorę), hotel spełniający nasze oczekiwania oraz dogodny termin. W ofercie albańskich znajdziemy zarówno oferty all-inclusive jak i HB. Miłośnikom spędzania wakacji nad basenem zalecamy sprawdzenie hotelu pod tym kątem, ponieważ w Albanii nie jest to standard. W zależności od regionu, terminu oraz standardu hotelu za 7 dniowe wczasy zapłacimy od 1400 zł za osobę. Wyloty realizowane są praktycznie z każdego większego miasta w Polsce m.in. Warszawy, Katowic, Bydgoszczy, Gdańska itp. Pamiętajmy, by przed wylotem sprawdzić recenzję i opinie w internecie. Przykładowe oferty:

 

 

Zobacz wszystkie oferty >>

 

Wakacje w Albanii na własną rękę

 

 

Noclegi w Albanii

Zacznijmy od wyboru miejsca, do którego chcemy się udać. A może wolicie objazdówkę? Organizując wyjazd samodzielnie możemy z łatwością ułożyć sobie plan wakacji wg. własnych preferencji. Szczególnie jeżeli nie lubisz spędzać wakacji w jednym miejscu. Poniżej przedstawiamy najciekawsze oferty z popularnych regionów Albanii:

 

Noclegi w DurresBooking.com

Noclegi w KsamilBooking.com

Noclegi w SarandzieBooking.com

HimareBooking.com

 

Dojazd

Mamy już nocleg, pora zająć się dojazdem. Jeżeli planujesz spędzić wakacje w jednym miejscu, najwygodniejszym sposobem na dotarcie do Albanii będzie samolot. Niestety bezpośrednie loty do Tirany z Polski są stosunkowo drogie, ale często biura podróży ofertują bilety na loty czarterowe w atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie najtańszym sposobem na przelot do Albanii jest lot tanimi liniami na grecką wyspę Korfu, a następnie krótka wycieczka promem do Sarandy. Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki by znaleźć najlepsze ceny i terminy:

Oczywiście, możesz także pojechać samochodem, pod tym linkiem znajdziesz poradnik i przykładowe trasy. Taką formę, szczególnie zalecamy osobom, które lubią w czasie pobytu zwiedzić kilka miejsc. Zachęcam do Waszych pomysłów na spędzenie wakacji 2018 w Albanii. W szczególności jeżeli ktoś z Was znajdzie ciekawą ofertę.